Sanatçı Listesi : A B C Ç D E F G H İ I J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W X Y Z 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0
Sanatçı Şarkı
Şarkı Listesi : A B C Ç D E F G H İ I J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W X Y Z 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0
Ayna Grubunun Yeni Albümü "Mavi Şarkılar"
Erhan Güleryüz’ün prodüktörlüğünde Rüzgar Yapım etiketiyle dinleyicisine ulaşacak olan albümde 12 şarkı ve beş remix versiyon olmak üzere toplam 17 şarkı bulunuyor. Şubat ayında Avustralya’ya konser vermek üzere giden ve neredeyse yaz sonuna gelen mevsimden çok etkilenen Ayna’nın solisti Erhan Güleryüz, Hint Okyanusu’na karşı tüm şarkıları bir yaz coşkusuyla yazmış.

Albüm şarkılarını beklenen ve özlenen, her dinleyenin içini çoşturan ve en önemlisi ‘mutlu eden ve gülümseyen’ şarkılar olarak tanımlayan Erhan Güleryüz, pozitif şarkılar yapmaya özel gösterdiğini ifade ediyor. Şarkıların denizin ve gökyüzünün en güzel maviyi sunduğu günleri tanımlamasını ve kışın bile dinlerken yaz coşkusunu dinleyicinin hissetmesini isteyen Erhan Güleryüz yeni albümlerini Ayna grubunun şu ana kadar yaptıkları en iyi çalışma olarak tanımlıyor.

Dağıtımını Seyhan Müzik’in üstlendiği, tam bir uzun yol albümü olam ‘Mavi Şarkılar’ ilk klibi ‘Aşıklar Tepesi’ adlı çıkış parçasına çekildi. Yönetmenliğini Erhan Güleryüz’ün üstlendiği, 30 kişilik bir ekiple üç günde çekilen klip Antalya Kekova Üçağız Köyü ve İstanbul Kilyos’ta tamamlandı. Üçağız Köyü halkı tarafından büyük bir sevgiyle karşılandıklarını söyleyen Güleryüz’e Sibiryalı manken Olesya Turkovskaya eşlik etti.

"MAVİ ŞARKILAR"
Aşıklar Tepesi
İki Yelken
Sallana Sallana
Ağlamadan Git
Duydun mu?
Züleyha
Rende
Böyle mi Olacaktık?
Çökertme
Mavi Yeşildi Gözlerin
Kahve İçtim Telveli
Hala Söylenecek Bir Türkümüz Var
Sallana Sallana (Remix Tonga Sunter)
İki Yelken (Remix 1 Tolga Sunter)
Çökertme (Remix TOolga Sunter)
İki Yelken (Remix 2 Ozan Sarıboğa)
Aşıklar Tepesi (Remix Ozan Sarıboğa)
Ayna Grubunun Yeni Albümü "Mavi Şarkılar" haberine henüz hiçkimse yorum yapmamış. Ayna Grubunun Yeni Albümü "Mavi Şarkılar" haberine ilk yorumu yapan siz olun.

Yorum Yaz

İsim

Yorum

Güvenlik Kodu

xMP3x.net Tüm Hakları Saklıdır. Bu site mp3, müzik dinletme ve şarkı sözü arşivi sitesidir. Eserlerin bilgisayara kaydedilmesi kesinlikle yasaktır. Esere sahip olmak istiyorsanız sanatçıların albümlerini bedeli karşılığında almanızı tavsiye ederiz.
Eğer eser size aitse ve kaldırılmasını istiyorsanız iletişim kısımından bizimle irtibata geçebilirsiniz.
mp3