Sanatçı Listesi : A B C Ç D E F G H İ I J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W X Y Z 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0
Sanatçı Şarkı
Şarkı Listesi : A B C Ç D E F G H İ I J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W X Y Z 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0
Duman Grubu Yine Darmaduman Edecek!
Duman grubu hayranlarına 4 yıl aradan sonra müjdeli haber geldi.

Türk rock müziğinin sevilen gruplarından Duman, 4 yıl aradan sonra, 13 yeni şarkıdan oluşan yeni stüdyo albümü "darmaduman"ı, Pasaj Müzik etiketiyle yayınladı.

Kaan Tangöze (vokal/gitar), Batuhan Mutlugil (gitar), Ari Barokas (bas) ve Cengiz Baysal'dan (davul) oluşan Duman'ın yeni albümü İrlanda"da Grouse Lodge Recording Studios'da bir ayda kaydedildi. Albümde "Eyvallah", "Gözleri Kanlı" , "Sınana Sınana", "Köpekler" gibi parçalar dikkat çekiyor. "Kolay Değildir" gibi ağıt havasındaki türkünün yanı sıra "Seviyorsan İnanıyorsan", "Öyle Dertli" gibi etkileyici şarkılar da dinleyiciyle buluşuyor.

Yeni albüm için turneye çıkacak grubun konser programı ise şöyle: 20 Eylül-İzmir Arena, 21 Eylül-Antalya Açıkhava, 25 Eylül-İstanbul Harbiye Açıkhava, 28 Eylül-Denizli Açıkhava, 30 Eylül-Gaziantep, 1 Ekim-Adana, 3 Ekim-Edirne ve 5 Ekim-Bursa.
Duman Grubu Yine Darmaduman Edecek! haberine henüz hiçkimse yorum yapmamış. Duman Grubu Yine Darmaduman Edecek! haberine ilk yorumu yapan siz olun.

Yorum Yaz

İsim

Yorum

Güvenlik Kodu

xMP3x.net Tüm Hakları Saklıdır. Bu site mp3, müzik dinletme ve şarkı sözü arşivi sitesidir. Eserlerin bilgisayara kaydedilmesi kesinlikle yasaktır. Esere sahip olmak istiyorsanız sanatçıların albümlerini bedeli karşılığında almanızı tavsiye ederiz.
Eğer eser size aitse ve kaldırılmasını istiyorsanız iletişim kısımından bizimle irtibata geçebilirsiniz.
mp3