Sanatçı Listesi : A B C Ç D E F G H İ I J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W X Y Z 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0
Sanatçı Şarkı
Şarkı Listesi : A B C Ç D E F G H İ I J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W X Y Z 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0
Feridun Düzağaç Fikret Kızılok adına "Tek Başına" İsimli Şarkı Yaptı
Feridun Düzağaç "Flu" isimli son albümünde yer alan, söz ve bestesi Fikret Kızılok'a ait "Tek Başına" yorumu için bir performans videosu hazırladı.

Feridun Düzağaç, Fikret Kızılok'un anısını yaşatmak ve konserlerin ambiyansına referans olup, geceye ışık tutması amacıyla hazırladığı, Can Salacan'ın yönetmenliğinde çekilen performans videosunu dinleyicileri ile buluşturuyor.

Sanatçı; bu şarkıdan ilhamla oluşturulan "Tek Başına" konserlerinde kendi şarkıları ve sevdiği coverları, seyircisiyle daha yakın, daha samimi bir atmosferde buluşturmanın heyecanını yaşıyor. İstanbul, Adana ve Antalya ile başlayacak konserler serisini 2014 Nisan ayına kadar sürdürecek olan Feridun Düzağaç'ın konser programı resmi sitesinden takip edilebilecek.
Feridun Düzağaç Fikret Kızılok adına "Tek Başına" İsimli Şarkı Yaptı haberine henüz hiçkimse yorum yapmamış. Feridun Düzağaç Fikret Kızılok adına "Tek Başına" İsimli Şarkı Yaptı haberine ilk yorumu yapan siz olun.

Yorum Yaz

İsim

Yorum

Güvenlik Kodu

xMP3x.net Tüm Hakları Saklıdır. Bu site mp3, müzik dinletme ve şarkı sözü arşivi sitesidir. Eserlerin bilgisayara kaydedilmesi kesinlikle yasaktır. Esere sahip olmak istiyorsanız sanatçıların albümlerini bedeli karşılığında almanızı tavsiye ederiz.
Eğer eser size aitse ve kaldırılmasını istiyorsanız iletişim kısımından bizimle irtibata geçebilirsiniz.
mp3