Sanatçı Listesi : A B C Ç D E F G H İ I J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W X Y Z 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0
Sanatçı Şarkı
Şarkı Listesi : A B C Ç D E F G H İ I J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W X Y Z 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0
Gökhan Keser'in Albümü Çıktı!
Uzun süredir müzikal çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren ve bazı sanatçılara albümlerinde vokalist olarak da eşlik eden yeni neslin pop müzik sanatçısı Gökhan Keser'in kendi adını taşıyan ilk albümü Sony Music etiketiyle müzik marketlerdeki yerini aldı.

Sanatçı geçtiğimiz sene müzik piyasasına merhaba dediği single çalışması, sözü Sıla Gençoğlu'na, bestesi ise Sıla Gençoğlu ve Efe Bahadır'a ait olan "Hadi Ordan" şarkısını müzikseverlerin beğenisine sunmuş ve çalışmada kendisine son dönemlerin en başarılı Pop müzik sanatçılarından Sıla eşlik etmişti.

8 şarkı ve 2 remix olmak üzere toplam 10 şarkıdan oluşan albümün prodüktörlüğünü son yıllarda bir çok başarılı işe imza atan Sıla Gençoğlu ve Efe Bahadır üstlendi. Albümde sanatçının kendi beste ve sözlerinin yanı sıra Sıla Gençoğlu ve Efe Bahadır'a ait şarkılar da yer aldı. Ayrıca; Sıla, Efe Bahadır, Tuba Önal ve Sibel Gürsoy gibi isimler albümde sanatçıya vokal yaptı. Can Hatipoğlu imzalı "Bazen" ve Arzu Alsan imzalı "Hadi Ordan" "remix"leriyle albümün kapanışı yapıldı.

2012'de yayınladığı albümünün öncesi yeni yıl dileği tadında olan çıkış şarkısı "En Kötü Günümüz Böyle Olsun"u radyolar ve dijital platformlar üzerinden dinleyiciler ile buluşturan ve dinleyicilerden tam not alarak müzik listelerine hızlı bir giriş yapmayı başaran Gökhan Keser Serdar Ferit yönetmenliğinde şarkıya bir de klip çekti. Klip müzik kanallarında gösterilmeye başladı.

Doğulu ve Babajım stüdyolarında yapılan titiz bir çalışmanın ürünü olan albümün fotoğrafları ise Gökhan Ertem tarafından çekildi. Gökhan Keser kendi adını taşıyan ve uzun süredir üstünde çalıştığı bu albümü ile müzik piyasasında adından sıkça söz ettirecek gibi gözüküyor.
Gökhan Keser'in Albümü Çıktı! haberine henüz hiçkimse yorum yapmamış. Gökhan Keser'in Albümü Çıktı! haberine ilk yorumu yapan siz olun.

Yorum Yaz

İsim

Yorum

Güvenlik Kodu

xMP3x.net Tüm Hakları Saklıdır. Bu site mp3, müzik dinletme ve şarkı sözü arşivi sitesidir. Eserlerin bilgisayara kaydedilmesi kesinlikle yasaktır. Esere sahip olmak istiyorsanız sanatçıların albümlerini bedeli karşılığında almanızı tavsiye ederiz.
Eğer eser size aitse ve kaldırılmasını istiyorsanız iletişim kısımından bizimle irtibata geçebilirsiniz.
mp3