Sanatçı Listesi : A B C Ç D E F G H İ I J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W X Y Z 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0
Sanatçı Şarkı
Şarkı Listesi : A B C Ç D E F G H İ I J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W X Y Z 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0
Halil Sezai ve Badem Grubunun Ortak Klibi "Sonsuz Aşk"
"Badem ve Konukları" albümünün yeni video klibi; müzik dünyasında son yılların en büyük çıkışlarından birini yakalayan Halil Sezai ile birlikte seslendirilen "Sonsuz Aşk" şarkısına çekildi.

Mustafa Kemal Öztürk tarafından yazılan şarkının video klip yönetmenliğini, Badem grubun daha önce "Bir An İçin" klibinde görüntü yönetmeni olarak çalışan Ergin Öztürk üstlendi.

Performans çekimleri İstanbul'da Eylül Stüdyoları’nda gerçekleşen klibin hikaye çekimleri ise yine İstanbul’da üç değişik mekanda ve üç ayrı günde yapıldı. RED kamerayla çekilen ve stüdyo çekimlerinde 20 kişilik bir ekibin çalıştığı klibin hazırlık aşaması ise 3 hafta sürdü.

Derinden bağlı olduğumuz ve sonrasında kaybettiklerimiz ile ilgili farklı hikayelerin işlendiği, değişik insanlar ve hayatlarındaki önemli şeylerin anlatıldığı, Halil Sezai ile birlikte çekilen video klibin senaryosunu Selen Aydın yazdı.
Halil Sezai ve Badem Grubunun Ortak Klibi "Sonsuz Aşk" haberine henüz hiçkimse yorum yapmamış. Halil Sezai ve Badem Grubunun Ortak Klibi "Sonsuz Aşk" haberine ilk yorumu yapan siz olun.

Yorum Yaz

İsim

Yorum

Güvenlik Kodu

xMP3x.net Tüm Hakları Saklıdır. Bu site mp3, müzik dinletme ve şarkı sözü arşivi sitesidir. Eserlerin bilgisayara kaydedilmesi kesinlikle yasaktır. Esere sahip olmak istiyorsanız sanatçıların albümlerini bedeli karşılığında almanızı tavsiye ederiz.
Eğer eser size aitse ve kaldırılmasını istiyorsanız iletişim kısımından bizimle irtibata geçebilirsiniz.
mp3