Sanatçı Listesi : A B C Ç D E F G H İ I J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W X Y Z 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0
Sanatçı Şarkı
Şarkı Listesi : A B C Ç D E F G H İ I J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W X Y Z 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0
Sibel Can Yeni Albüm Müjdesi Verdi!
Çeşme'deki Ilıca Hotel'de sahneye çıkan Sibel Can, konser öncesi açıklamalarda bulundu. Tiamo Turizm tarafından gerçekleştirilen organizasyonda hayranlarına müjde veren Sibel Can, Ekim ayı sonunda yeni albümünü çıkartacağını söyledi. Kostüm ve takıları ile dikkat çeken Sibel Can, kuliste basın mensupları ile sohbet etti, poz verdi. Konser ve stüdyo çalışmaları nedeniyle çok yoğun günler geçirdiğini belirten Sibel Can, yeni albümünün sürprizlerle dolu olduğunu anlatırken, "Çok özel bir sanatçıyla da düetimiz var. Her yıl albüm çıkartmak önemli değil, mühim olan kalıcı bir şeyler yapmak" dedi.

Sibel Can, Ekim ayındaki albümün ardından Coşkun Sabah'ın şarkılarından oluşan çok özel bir çalışmaya da imza atacağını açıkladı. Sibel Can, söylediği şarkılarla, kendisini dinlemeye gelenlere keyifli bir gece geçirtti.
Sibel Can Yeni Albüm Müjdesi Verdi! haberine henüz hiçkimse yorum yapmamış. Sibel Can Yeni Albüm Müjdesi Verdi! haberine ilk yorumu yapan siz olun.

Yorum Yaz

İsim

Yorum

Güvenlik Kodu

xMP3x.net Tüm Hakları Saklıdır. Bu site mp3, müzik dinletme ve şarkı sözü arşivi sitesidir. Eserlerin bilgisayara kaydedilmesi kesinlikle yasaktır. Esere sahip olmak istiyorsanız sanatçıların albümlerini bedeli karşılığında almanızı tavsiye ederiz.
Eğer eser size aitse ve kaldırılmasını istiyorsanız iletişim kısımından bizimle irtibata geçebilirsiniz.
mp3