Sanatçı Listesi : A B C Ç D E F G H İ I J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W X Y Z 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0
Sanatçı Şarkı
Şarkı Listesi : A B C Ç D E F G H İ I J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W X Y Z 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0
Soner Arıca'dan Yeni Albüm "Şarkılar Aşkı Söyler"
Şubat ayının ortalarında "ŞARKILAR AŞKI SÖYLER" adıyla müzik marketlerdeki yerini alacak olan bu özel albüm, Soner Arıca şarkılarının sokaklarında gezinmeyi kendine zevk edinmiş müzikseverler için tam bir şölen. Sevenleri bir yandan aşkla geçmiş son yirmi yılı yad ederken, dinleyeni aşka çağıran bu albümle bir yandan da yeni aşklara yelken açacaklar...
 
Soner Arıca ilk albümü "Bir Umut"u çıkardığında yıl 1992'ydi. Aradan geçen yirmi yıl boyunca Soner Arıca şarkılarının asıl meselesi olan aşk, kendi tahtından hiç inmedi. Tersine, aşk Soner Arıca şarkılarındaki kendi tahtını daha da sağlamlaştırdı. Soner Arıca'nın şarkıları gerçek aşkı bilen ve onun peşinden gidenlerin şarkıları oldu. Şarkıları yaşanan ya da yaşanamayan aşklara güç kattı. Kimi zaman aşkların eşlikçisi, kimi zaman aşkların en dokunaklı özeti, çoğu zaman da aşkların ta kendisi oldu.
 
Sanatçı, şubat ortasında çıkaracağı "ŞARKILAR AŞKI SÖYLER" adlı yeni albümünde, müzik kariyerindeki yirmi yılını işte bu unutulmaz aşk şarkılarıyla bir araya getirdi. Şarkıların da aşklar kadar hassas ve kendine has olduğunu çok iyi bilen Soner Arıca, yeniden düzenlenen bu 13 aşk şarkısının ruhlarına ve kimliklerine fazla dokundurtmadı. Biraz makyajla şarkılar epey yenilenip tazelendi ama kendileri olmaktan da çıkmadı. Yirmi yılda gelişen müzik teknikleri şarkıların özlerine hiç zarar vermeden, tam tersine o şarkıları günümüze taşımak için kullanıldı.
 
20 yılda damıtılmış, kalıcılığı zamanla sınanmış bu unutulmaz aşk şarkılarının toplandığı "ŞARKILAR AŞKI SÖYLER" sanatçının 20'nci yılını kutlama projesi niteliği de taşıyor.
Soner Arıca'dan Yeni Albüm "Şarkılar Aşkı Söyler" haberine henüz hiçkimse yorum yapmamış. Soner Arıca'dan Yeni Albüm "Şarkılar Aşkı Söyler" haberine ilk yorumu yapan siz olun.

Yorum Yaz

İsim

Yorum

Güvenlik Kodu

xMP3x.net Tüm Hakları Saklıdır. Bu site mp3, müzik dinletme ve şarkı sözü arşivi sitesidir. Eserlerin bilgisayara kaydedilmesi kesinlikle yasaktır. Esere sahip olmak istiyorsanız sanatçıların albümlerini bedeli karşılığında almanızı tavsiye ederiz.
Eğer eser size aitse ve kaldırılmasını istiyorsanız iletişim kısımından bizimle irtibata geçebilirsiniz.
mp3